Marki i producenci trampek

Każdy zna Converse i Vans – te marki stworzyły kultowe trampki, stając się ikonami stylu. Chociaż ich obuwie jest niezwykle popularne, warto również pamiętać o innych producentach, którzy oferują wyjątkowe modele butów sportowych, wnosząc różnorodność i innowacyjność do świata mody streetwear.


trampki Converse

To jedne z najpopularniejszych i najbardziej kultowch butów na świecie. Sławetne trampki Converse All Star sygnowane przez legendarnego koszykarza Chucka Taylora, po dziś dzień pozostają najlepiej sprzedającym się modelem oobuwia.
Converse to prawdziwy numer jeden wśród trampek!

trampki Vans

Firma Vans założona została przez Paula i Jima Van Doren w 1966 roku i od razu podbiła serca Amerykanów ponadczasowym klasykiem – modelem Authentic, zwanym wtedy „stylem 44”. Vans to symbol ponadczasowości, prostoty, a zarazem stylu i wytrzymałości!

trampki New Age

New Age to polski producent trampek, istniejący na rynku już od ponad 20 lat. Firma produkuje szeroki zakres obuwia, jednak podstawowym asortymentem są trampki. Są to bardzo ciekawe i zróżnicowane wzory, często nawiązujące do do aktualnych trendów.

trampki DRAVEN

Draven to trampki z prawdziwie rockowym pazurem! W buty tej marki ubierają się największe gwiazdy rocka, punka i metalu. Należą do nich wykonawcy i zespoły takie jak Motorhead, Misfits, Atreyu, Avril Lavigne, Slipknot, Sex pistols, Green Day.

trampki McArthur

McArthur to polski producent z Zabierzowa, który oprócz tradycyjnego obuwia produkuje również trampki. Firma działa na rynku już od kilkunastu lat, w jej asortymencie znajdziemy min. ciekawe modele długich trampek do połowy łydki.

trampki Iron Fist

Iron Fist to firma tworząca wyjątkowe ubrania, których wzornictwo jest odniesieniem do Street Art i miksem stylów muzycznych skate, punk, metal czy hip-hop. Oprócz obuwia dla kobiet, znajdziemy u nich również bardzo ciekawe i świetnie wykonane trampki damskie.

trampki MB Muller

MB Muller to niemiecka firma produkująca t-shirty, bluzy i akcesoria zespołów rockowych. Wśród ich produktów znajdziemy też kilka wzorów ciekawych trampek.

trampki Tommy Petersen

Tommy Petersen to firma produkująca ciekawą i stylową odzież. W ich asortymencie znajdziemy min. trampki i tenisówki utrzymane w bardzo modnym obecnie klasycznym wzornictwie.

trampki Altercore

Altercore, to marka kojarząca się z obuwiem typu glany no i ogólnie "heavy duty"... Jednak w swoim asortymencie producent posiada też bardzo ciekawie wyglądające tramki!

Trampki i buty Killstar

Killstar jako producent mrocznej, kontrulkturowej odzieży i może mało kojarzy się z trampkami, ale te które można znaleźć, są naprawdę ciekawe!

Ostatnie wpisy

Wasze zdjęcia!

Kolory

Zobacz trampki w sklepie